Результаты опроса: Голосование за конкурсные работы.

Голосовавшие
41. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • 1. Genom

    1
    2.44%
  • 2. Yablo

    1
    2.44%
  • 3. Dr_Sol

    8
    19.51%
  • 4. martabrukh

    6
    14.63%
  • 5. Богдан Ночевный

    1
    2.44%
  • 6. антоха

    0
    0%
  • 7. Smishniy

    2
    4.88%
  • 8. Ксения

    3
    7.32%
  • 9. amona_ksy

    5
    12.20%
  • 10. Евгеша

    2
    4.88%
  • 11. Vanya

    2
    4.88%
  • 12. DezmaN

    1
    2.44%
  • 13. Ламсим

    0
    0%
  • 14. Nastia Muza

    2
    4.88%
  • 15. Юрий

    0
    0%
  • 16. Абудефдуф

    7
    17.07%
Показано с 1 по 10 из 51

Тема: Литературный конкурс: «Пауки. О том как все начиналось». Террафорум.

Древовидный режим

  1. #10
    Осваиваюсь Аватар для martabrukh
    Регистрация
    04.12.2012
    Адрес
    Львів
    Сообщений
    60
    Сказал(а) спасибо
    23
    Поблагодарили 25 раз(а) в 14 сообщениях

    Перший і єдиний)

    Довго сумнівалась чи варто мені писати свою розповідь, адже в мене поки що лише один павучок...та все ж думаю шанси рівні у всіх)
    Минулого літа довго думала над подарунком моєму хлопцю, доки в голову не забрела ідея подарувати птахоїда. На той час я, людина, яка страждає сильною арахнофобією, навіть уявити не могла що я відноситимусь до тих, хто тримає птахоїдів як домашніх улюбленців) Свою роль ще й зіграли стреотипи про птахоїдів, навіяні фільмами - завжди асоціювала птахоїда з фільмом "Сам у дома", де Кевін кидає на грабіжників павука і вони страшенно лякаються)) Коротше кажучи, відношення до павуків в мене було критичне. Але хлопець павуків любив і моя ідея викликала в нього захват. Саме тоді я й почала цікавитись птахоїдами, але це було зацікавлення з ціллю вдалого вибору на подарунок. Вибір впав на боемі Л3 (я тоді ще і не уявляла наскільки повільно вони ростуть, а для мого нетерплячого хлопця це стало серйозною проблемою)) Тож павука я недовго думаючи замовила, довелось іхати за ним о 5 ранку на вокзал. Все таки я думаю що це серйозна проблема, що у Львові не настільки популяризовані птахоїди як у Києві, тож і на продаж мало в кого знайдеш. Ну але бема доїхала успішно і вже за півгодини з радісним збудженням я розгортала пакунок) Павучок всупереч очікуванням виявився ну дуууже маленьким, але тоді дуже тішила думка "це ж птахоїд!".
    Павук ріс, хоч і дуже повільно, а я тим часом шукала інформацію про вид, дивилась документальні відео і все частіше задумувалась над власним павучком. В грудні натрапила на цей форум, на оголошення про роздачу павучків початківцям, отже потішила хлопця крихітними альбопілосумом і парахібаною, тепер в нього вже їх троє) Враховуючи мою фобію, яскраво забарвлені і пухнасті павуки в мене викликали більшу симпатію ніж похмурі норники, це вже як кому. Давно подобались авікулярії, але найбільше сподобалась версіколор - напевно цей вид буде завжди дуже популярним серед кіперів, а особливо серед дівчат-кіперів, пухнастий і яскравий)) Що ж до знайомих та друзів, які дізнались що в мене тпахоїд - реакція була цілком очікувана - Львів доволі великий, але павуки тут рідкісна екзотика.
    Версіколора довго хотіла, але не зважувалась самою придбати, якось дуже хвилювалась за маму, не меншу боягузку перед павуками ніж я) тож версі я отримала цілком несподівано в якості подарунка на Різво!)))
    http://cs307108.userapi.com/v3071082...XdV4Lotl94.jpg
    напевно не тільки у мене були такі радості через першого павука, до цього моїми домашніми улюбленцями були тільки кішка і щур.
    поки що для придбання інших павуків мені бракує тільки розуміння з боку моїх батьків))

    P.S. я все ще дуже боюсь павуків, але саме до птахоїдів не відчуваю жодного страху)
    Последний раз редактировалось martabrukh; 22.01.2013 в 04:10.

  2. 3 пользователя(ей) сказали cпасибо:

    Aleshka (08.02.2013), mantis (11.02.2013), Ксения (11.02.2013)

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения