+ Ответить в теме
Показано с 1 по 4 из 4

Тема: Гондураські змії

  1. #1
    Осваиваюсь
    Регистрация
    20.02.2015
    Адрес
    Самбір,Львів
    Сообщений
    53
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 6 раз(а) в 5 сообщениях

    Гондураські змії

    Чтобы реклама такого типа не показывалась,
    зарегистрируйтесь или залогиньтесь на Террафоруме.
    Хочу звернутись до оптних змієводів. Наскільки скоро ростуть гондураські змії?? В мене в вже 6 місяців живе гондураська змія,(35-40см) і мені здається, що вона майже не підросла, можливо декілька сантиметрів, і в обємі чуть товстіша стала.??(майже не замтно, що виросла) Їсть регулярно: спочатку по одному голишу, тепер 2 на тиждень, інколи через 5-6 днів годую. Линяє регулярно, тобто за період який я тримаю 6-7 раз линяла.
    В чомусь може бути причина, чи це для них такий темп росту нормальний? І ще одне... Я ніколи не бачив, щоб вона відмокала в воді, хотя знаю, що вони таке люблять робити, є посуд і постійно свіжа вода , але туди вона може хіба з рідка тідьки окунутись.

  2. #2
    Местный Аватар для Воробей
    Регистрация
    02.11.2012
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    179
    Сказал(а) спасибо
    53
    Поблагодарили 59 раз(а) в 31 сообщениях

    http://www.terraforum.net/showthread...um-hondurensis

    Завтра-послезавтра замеряю своего, и скажу какая длина, вес. В каких условия содержите, температура, влажность, размер террариума? На голышах сильно не вырастешь, попробуйте давать уже побольше экземпляры мышей.

  3. #3
    Осваиваюсь
    Регистрация
    20.02.2015
    Адрес
    Самбір,Львів
    Сообщений
    53
    Сказал(а) спасибо
    0
    Поблагодарили 6 раз(а) в 5 сообщениях

    Зраз на разі тераріум 30х30х30.. скоро буду пересаджувати в більший. Температура в середньтому 28 , на ніч 22-20(кімнатна температура, обігрів виключаю) Обриксую досить багато раз в 2-3 дні, інколи кожен день, по трошки . (скоро висихає, бо підігрів робить) Вже буду давати більші, так як важко зараз мишей доставити в моє місто. Сам тепер розвожу, буду точно вже більших давати, так як сам бачу шо трохи замалі вони. Вот на рахунок терраріума, міняти чим по скорше, чи може ше там сидіти.??? Просто гондураські не з маленьких змій, думав що трохи більше малб вирости.

  4. #4
    Давно я здесь Аватар для Rays
    Регистрация
    04.06.2012
    Адрес
    Чернигов
    Сообщений
    695
    Сказал(а) спасибо
    14
    Поблагодарили 139 раз(а) в 90 сообщениях

    Я конечно не самый заядлый змеевод, но одна есть и могу с уверенностью сказать, чем лучше кормите, тем быстрее вырастет. И наоборот, если плохо кормить, экономить на корме, как часто бывает, змея останавливается в росте, затягивается. Важно найти золотую середину в этом деле.

+ Ответить в теме

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения