+ Ответить в теме
Показано с 1 по 1 из 1

Тема: Аморфофаллус або тібетська ящірка, зміїна пальма

  1. #1
    Местный
    Регистрация
    17.09.2012
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    116
    Сказал(а) спасибо
    11
    Поблагодарили 45 раз(а) в 15 сообщениях

    Аморфофаллус або тібетська ящірка, зміїна пальма

    Чтобы реклама такого типа не показывалась,
    зарегистрируйтесь или залогиньтесь на Террафоруме.
    Напевне одна з найцікавіших рослин, що культивуються в помешканнях.
    Аморфофаллус - рослина сімейства ароїдні. тому квітка його теж нагадує квітку кали, типову для цього сімейства, але про неї, трохи згодом))

    Моя перша зустріч з цією рослиною була така сама загадкова,як і сама рослиною. Було мені напевне років з 10,(коли як було тоді популярно,багато хто ходив до гадалок та провидиць - пішли і ми в гості до однієї із жриць цієї прохвессссії)

    Рослина стояла посеред кімнати, її зріст перевищував всіх членів родини тієї оселі, не кажучи уже про мій. Височезне стебло, смугасте, ніби змія пнулося до стелі, щоб своїм розсіченим листям, ніби відкрита паща, схопити на дереві пташку. Що це таке - запитав я у жінки - зміїна пальма - відповіла мені вона. Ну і я попросив у неї маленький паросток.

    Ось пройшло вже понад 15 років, як Аморфофаллус живе в моєму домі. Свій цикл починає навесні, коли з землі вилазить листок, і припиняє восени, коли разом з деревами, жовкне і відпадає листок.
    Надає перевагу притіненим зонам помешкання, любить вологу та внесенням добрив з червня до серпня, щоб наростити більшу масу клубня (чим більший клубень - тим швидше квітка)

    І ось, коли ви зовсім не будете чекати - ну точно не менше 7 років, замість листка виросте квітка! На моєму досвіді, квітка була лише раз, років 2 тому. Надзвичайно красива картинка, цвіте біля 2 тижнів, проте перші дні, смердить тухлим м"ясом. (це пов"язано з тим що запилюють його мухи та інші комашки, яких аромати ванілі та Шанель приваблюють в останню чергу) Цей вид зветься "Коньяк" тому що, квітка нагрівається до 40 градусів цельсія, напевне через це його так назвали)

    тому вашій увазі пропоную клубені цієї диво - рослини

    яким понад 5 років - 100 грн
    та молодь по 50 грн





    Последний раз редактировалось Руслан; 19.10.2014 в 02:10.

+ Ответить в теме

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения